Taekwondo vereniging Garuda Waalwijk

Anno 1987

Club Kalender

May,
2019
May 2019
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
29 30 1 Wednesday, 1 May 2019 2 Thursday, 2 May 2019 3 Friday, 3 May 2019 4 Saturday, 4 May 2019 5 Sunday, 5 May 2019
6 Monday, 6 May 2019 7 Tuesday, 7 May 2019 8 Wednesday, 8 May 2019 9 Thursday, 9 May 2019 10 Friday, 10 May 2019 11 Saturday, 11 May 2019 12 Sunday, 12 May 2019
13 Monday, 13 May 2019 14 Tuesday, 14 May 2019 15 Wednesday, 15 May 2019 16 Thursday, 16 May 2019 17 Friday, 17 May 2019 18 Saturday, 18 May 2019 19 Sunday, 19 May 2019
20 Monday, 20 May 2019 21 Tuesday, 21 May 2019 22 Wednesday, 22 May 2019 23 Thursday, 23 May 2019 24 Friday, 24 May 2019 25 Saturday, 25 May 2019 26 Sunday, 26 May 2019
27 Monday, 27 May 2019 28 Tuesday, 28 May 2019 29 Wednesday, 29 May 2019 30 Thursday, 30 May 2019 31 Friday, 31 May 2019 1 2

Activiteiten die wij als club zelf georganiseerd hebben of die de TBN georganiseerd heeft zoals wedstrijden en bijscholing of stage's.

In deze categorie staan alle bijzonderheden voor de leden die trainen in de Seniorgroep.

In deze categorie staan de bijzonderheden voor de leden die trainen in de Jeugdgroep.

Extra trainingsmomenten die we inlassen om specifieke onderdelen meer aandacht te geven voor een bepaalde doelgroep.

Standaard is dit voor alle leden vanaf rode slip, mits anders vermeld.

 

Diverse activiteiten die vanuit de TBN worden georganiseerd. Voor een compleet overzicht kun je naar de site van de TBN (www.taekwondobond.nl)

Deze training is als compensatie voor de jeugdgroep

Show events from all categories


Inloggen

Aankomende Bijzonderheden in het rooster

vr dec 13 @19:30 - 09:00PM
Hoge band training
za dec 14 @08:30 - 05:00PM
Nationale Dan examens
ma dec 16 @19:00 - 09:00PM
Geup examens
ma dec 16 @20:15 - 09:30PM
Geup examens
ma jan 06 @19:00 - 08:00PM
Start 2020

Club Kalender

December 2019
M T W T F S S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31