Taekwondo vereniging Garuda Waalwijk

Anno 1987

Club Kalender

February,
2020
February 2020
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
27 28 29 30 31 1 Saturday, 1 February 2020 2 Sunday, 2 February 2020
3 Monday, 3 February 2020 4 Tuesday, 4 February 2020 5 Wednesday, 5 February 2020 6 Thursday, 6 February 2020 7 Friday, 7 February 2020 8 Saturday, 8 February 2020 9 Sunday, 9 February 2020
10 Monday, 10 February 2020 11 Tuesday, 11 February 2020 12 Wednesday, 12 February 2020 13 Thursday, 13 February 2020 14 Friday, 14 February 2020 15 Saturday, 15 February 2020 16 Sunday, 16 February 2020
17 Monday, 17 February 2020 18 Tuesday, 18 February 2020 19 Wednesday, 19 February 2020 20 Thursday, 20 February 2020 21 Friday, 21 February 2020 22 Saturday, 22 February 2020 23 Sunday, 23 February 2020
24 Monday, 24 February 2020 25 Tuesday, 25 February 2020 26 Wednesday, 26 February 2020 27 Thursday, 27 February 2020 28 Friday, 28 February 2020 29 Saturday, 29 February 2020 1

Activiteiten die wij als club zelf georganiseerd hebben of die de TBN georganiseerd heeft zoals wedstrijden en bijscholing of stage's.

In deze categorie staan alle bijzonderheden voor de leden die trainen in de Seniorgroep.

In deze categorie staan de bijzonderheden voor de leden die trainen in de Jeugdgroep.

Extra trainingsmomenten die we inlassen om specifieke onderdelen meer aandacht te geven voor een bepaalde doelgroep.

Standaard is dit voor alle leden vanaf rode slip, mits anders vermeld.

 

Diverse activiteiten die vanuit de TBN worden georganiseerd. Voor een compleet overzicht kun je naar de site van de TBN (www.taekwondobond.nl)

Deze training is als compensatie voor de jeugdgroep

Show events from all categories


Aankomende Bijzonderheden in het rooster

wo juli 08 @19:30 - 08:30PM
Laatste training (Zomerstop)
wo juli 08 @19:30 - 08:30PM
Laatste training (Zomerstop)

Club Kalender

July 2020
M T W T F S S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31