Taekwondo vereniging Garuda Waalwijk

Anno 1987

Club Kalender

November,
2020
November 2020
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
26 27 28 29 30 31 1 Sunday, 1 November 2020
2 Monday, 2 November 2020 3 Tuesday, 3 November 2020 4 Wednesday, 4 November 2020 5 Thursday, 5 November 2020 6 Friday, 6 November 2020 7 Saturday, 7 November 2020 8 Sunday, 8 November 2020
9 Monday, 9 November 2020 10 Tuesday, 10 November 2020 11 Wednesday, 11 November 2020 12 Thursday, 12 November 2020 13 Friday, 13 November 2020 14 Saturday, 14 November 2020 15 Sunday, 15 November 2020
16 Monday, 16 November 2020 17 Tuesday, 17 November 2020 18 Wednesday, 18 November 2020 19 Thursday, 19 November 2020 20 Friday, 20 November 2020 21 Saturday, 21 November 2020 22 Sunday, 22 November 2020
23 Monday, 23 November 2020 24 Tuesday, 24 November 2020 25 Wednesday, 25 November 2020 26 Thursday, 26 November 2020 27 Friday, 27 November 2020 28 Saturday, 28 November 2020 29 Sunday, 29 November 2020
30 Monday, 30 November 2020 1 2 3 4 5 6

Activiteiten die wij als club zelf georganiseerd hebben of die de TBN georganiseerd heeft zoals wedstrijden en bijscholing of stage's.

In deze categorie staan alle bijzonderheden voor de leden die trainen in de Seniorgroep.

In deze categorie staan de bijzonderheden voor de leden die trainen in de Jeugdgroep.

Extra trainingsmomenten die we inlassen om specifieke onderdelen meer aandacht te geven voor een bepaalde doelgroep.

Standaard is dit voor alle leden vanaf rode slip, mits anders vermeld.

 

Diverse activiteiten die vanuit de TBN worden georganiseerd. Voor een compleet overzicht kun je naar de site van de TBN (www.taekwondobond.nl)

Deze training is als compensatie voor de jeugdgroep

Show events from all categories


Club Kalender

November 2020
M T W T F S S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30