Taekwondo vereniging Garuda Waalwijk

Anno 1987

Club Kalender

December,
2020
December 2020
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
30 1 Tuesday, 1 December 2020 2 Wednesday, 2 December 2020 3 Thursday, 3 December 2020 4 Friday, 4 December 2020 5 Saturday, 5 December 2020 6 Sunday, 6 December 2020
7 Monday, 7 December 2020 8 Tuesday, 8 December 2020 9 Wednesday, 9 December 2020 10 Thursday, 10 December 2020 11 Friday, 11 December 2020 12 Saturday, 12 December 2020 13 Sunday, 13 December 2020
14 Monday, 14 December 2020 15 Tuesday, 15 December 2020 16 Wednesday, 16 December 2020 17 Thursday, 17 December 2020 18 Friday, 18 December 2020 19 Saturday, 19 December 2020 20 Sunday, 20 December 2020
21 Monday, 21 December 2020 22 Tuesday, 22 December 2020 23 Wednesday, 23 December 2020 24 Thursday, 24 December 2020 25 Friday, 25 December 2020 26 Saturday, 26 December 2020 27 Sunday, 27 December 2020
28 Monday, 28 December 2020 29 Tuesday, 29 December 2020 30 Wednesday, 30 December 2020 31 Thursday, 31 December 2020 1 2 3

Activiteiten die wij als club zelf georganiseerd hebben of die de TBN georganiseerd heeft zoals wedstrijden en bijscholing of stage's.

In deze categorie staan alle bijzonderheden voor de leden die trainen in de Seniorgroep.

In deze categorie staan de bijzonderheden voor de leden die trainen in de Jeugdgroep.

Extra trainingsmomenten die we inlassen om specifieke onderdelen meer aandacht te geven voor een bepaalde doelgroep.

Standaard is dit voor alle leden vanaf rode slip, mits anders vermeld.

 

Diverse activiteiten die vanuit de TBN worden georganiseerd. Voor een compleet overzicht kun je naar de site van de TBN (www.taekwondobond.nl)

Deze training is als compensatie voor de jeugdgroep

Show events from all categories


Club Kalender

January 2021
M T W T F S S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31